Aktualności

Dzień Dziecka w LELLEK KOŹLE

MNÓSTWO (nie tylko) MOTORYZACYJNYCH ATRAKCJI w LELLEK KOŹLE

Animacje dla dzieci, zabawa z muzyką, konkursy z nagrodami, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych – to tylko część atrakcji, które czekają na dzieci w niedzielę, 28 maja 2017 r. w LELLEK KOŹLE przy ul. Chrobrego 25 w Kędzierzynie-Koźlu.  

Rodzinny piknik zadowoli również dorosłych uczestników – będą mieli okazję wycenić swoje auto, skorzystać z darmowego przeglądu technicznego, a także umyć je za symboliczną kwotę. Każdy chętny będzie mógł przetestować najnowsze modele samochodów marki SKODA podczas jazdy próbnej. 
 

Start imprezy planowany jest na godzinę 14:00. Wydarzenia w salonie SKODY urozmaicą odbywający się na stadionie sportowym przy ul. Chrobrego festyn Wakacje Dzieciom.

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.