Aktualności

POCZUJ SIĘ TU JAK W DOMU

Zobacz, jak pracownicy LELLEK KOŹLE przygotowują się do pracy.

 

LELLEK KOŹLE

 

Jeden z oddziałów grupy Lellek – funkcjonuje od 2001 roku. Wiedza i umiejętności nabyte przez szesnaście lat pracy w autoryzowanym salonie SKODY oraz autoryzowanym serwisie SKODY oraz Volkswagena są nieocenione. 
 
Czas sprzyja również zacieśnianiu więzi międzyludzkich – niemal wszyscy pracownicy obecni na otwarciu oddziału pracują w nim do dzisiaj. 
 
Rodzinną atmosferę oraz troskę o Klienta odczuje każdy, kto odwiedzi punkt przy ul. Chrobrego 25 w Kędzierzynie-Koźlu. Duża część zespołu mieszka „po sąsiedzku”, a w pracy czuje się jak w domu.

 

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.