Aktualności

Volkswagen Serwis Quality Award 2017 dla LELLEK KOŹLE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż autoryzowany serwis Volkswagen LELLEK KOŹLE otrzymał prestiżową nagrodę Volkswagen Serwis Quality Award.

Oznacza to, że nasze starania o najwyższą możliwą jakość obsługi klienta zostały zauważone przez Volkswagen Group Polska.

Volkswagen Service Quality Award to nagroda dla najlepszych dilerów i ich pracowników w Europie, Rosji i Turcji przyznawana za ich zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości serwisu i zadowolenia klientów. Wyróżnienie to podkreśla także duże znaczenie takiego zaangażowania dla sukcesów własnej firmy, a tym samym także marki Volkswagen. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie firmy z Polski – w tym nasza! Zanotowaliśmy tym samym największy wzrost jakościowy w Polsce. 

Dziękujemy Wam, drodzy Klienci, że doceniacie jakość usług, starania i umiejętności naszych specjalistów!

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.