Promocje serwisowe

Sprawdź promocje na serwis i akcesoria dla samochodów użytkowych Volkswagen!

Posiadasz 3-letniego lub starszego dostawczego Volkswagena? Skorzystaj z promocyjnej oferty na wymianę rozrządu i dezynfekcję klimatyzacji. Masz czas tylko do 30 września!

Idealne warunki, by przygotować samochód na sezon!

Kto nie lubi lata? Nie trzeba skrobać szyb z lodu, warunki na trasie są zdecydowanie lepsze niż w zimie, a i sama podróż robi się przyjemniejsza. Niezależnie od tego czy pracujesz w mieście, jedziesz na wakacje czy w dłuższą trasę przygotuj swojego Volkswagena do drogi.

Teraz za dezynfekcję klimatyzacji zapłacisz tylko 220 zł, a rozrząd wymienisz już od 1 490 zł
O szczegóły oferty zapytaj naszych doradców serwisowych.

Sprawdź również Oryginalne akcesoria Volkswagen®, wśród których znajdziesz rzeczy przydatne w każdej trasie. Teraz w naszej ofercie wiele sezonowych hitów, które z pewnością ucieszą niejednego milusińskiego :)

 

Zapoznaj się z pełną ofertą.

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.