Regulaminy

Ekspozycja w CH Karolinka - konkurs "Ibizą na Ibizę"

Podczas ekspozycji nowego modelu SEAT Ibiza w CH Karolinka zachęcamy Państwa do udziału w konkursie organizowanym przez SEAT NYSA: "Ibizą na Ibizę". Wypełniony formularz konkursowy należy umieścić w urnie. Osoba, która w najbardziej niekonwencjonalny sposób odpowie na pytanie konkursowe otrzyma nagrodę główną - Nową Ibizę na weekend!

Zachęcamy do udziału w naszej zabawie, tymbardziej, że na uczestników konkursu czekają vouchery do wykorzystania w myjni samochodowej!

 

Regulamin konkursu

Dziękujemy za liczny udział w konkursie.

Konkurs został już roztrzygięty! Szcześliwym zwycięzcą jest Pan Mariusz z Brzegu.

Gratulujemy!

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.