Regulaminy

Witaj w świecie Volkswagen! - X Zlot samochodów zabytkowych w Dobrzeniu Wielkim

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Drodzy miłośnicy zabytkowych samochodów!

W dniach 15-16 lipca 2017 r. w Dobrzeniu Wielkim nad kąpieliskiem "Balaton" odbędzie się jubileuszowy X już Zlot samochodów zabytkowych. Podczas zlotu organizatorzy przygotowali dla odwiedzających mnóstwo atrakcji. 

Będziemy tam także i my - zespół Volkswagen Samochody osobowe. Zaprezentujemy Państwu nowy model Tiguan i rodzinnego Tourana. Ekspozycję ubogaci VW Golf z programu Das WeltAuto.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie - należy wypełnić kupon, odpowiedzieć kreatywnie na pytanie: "Jak wygląda Twoja kraina marzeń widziana zza szyby Volkswagena?" i wrzucić kupon do urny. Do wygrania sterowany radiowo modelik VW The Beetle!

Zapraszamy!

 

Informujemy, iż zwycięzcą konkursu została Pani Ania z Dobrzenia Wielkiego :) Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że samochodzik przyniesie pociechom dużo radości.

 

Regulamin konkursu:

Pliki do pobrania

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.