Regulaminy

VITAL MEDIC CUP - Turniej tenisowy lekarzy w Zawadzie

Już w najbliższy weekend Dealer Audi - Lellek w Opolu zaprasza na Turniej tenisowy lekarzy w Centrum Tenisowym HART w Zawadzie. Turniej, pod nazwą VITAL MEDIC CUP, trwać będzie od piątku do niedzieli (4-6.08.2017).

W ramach naszej obecności przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla uczestników turnieju. Zapraszamy ich do wzięcia udziału w dwóch konkursach:

1. "Audi na weekend" - laureat konkursu, który udzieli najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, otrzyma voucher upoważniający do bezpłatnego użyczenia samochodu marki Audi na weekend

2. "Turniej strzelecki" - tu zachęcamy uczestników turnieju do popisania się celnością i sprytem. Śmiałek, który pokona rywali w trzech etapach konkursu otrzyma praktyczny prezent - oryginalną torbę Audi.

Juz nie możemy doczekać się ducha prawdziwie sportowej rywalizacji! :)

 

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.