VOLKSWAGEN GROUP NEWS

Nowy Volkswagen Crafter

Bardziej niż kiedykolwiek ukierunkowany na klienta.

Jak buduje się doskonały samochód użytkowy?

Uwzględniając w procesie jego tworzenia życzenia i wymagania przyszłych użytkowników. W ten o to sposób powstał samochód ekonomiczny, funkcjonalny i bardziej niezawodny niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad to Nowy Crafter zyskał miano najlepszego samochodu w swojej klasie w licznych kategoriach.

International Van of the Year 2017.

Nowy Crafter został wybrany Międzynarodowym Samochodem Dostawczym Roku 2017 przez jury złożone z dziennikarzy z 24 krajów zajmujących się tematyką samochodów użytkowych. Film pokazuje całkowitą przemianę tego modelu, obejmującą nowoczesny design, pierwszorzędne właściwości jezdne, ponad 15 systemów wspomagających kierowcę oraz szeroki zakres układów napędowych.

Nowy Crafter jest produkowany w nowo wybudowanej fabryce we Wrześni, która powstała specjalnie z myślą o jego produkcji. Ten przyszłościowy zakład może się poszczycić wieloma nowatorskimi rozwiązaniami oraz stosowaniem najnowocześniejszej i proekologicznej technologii. Na terenie zakładu obejmującego 220 hektarów pracuje ok. 3000 osób wraz z 500 robotami przemysłowymi.

CENNIKI - TUTAJ.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.