praca

Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów | Opole

Grupa LELLEK- prężnie działająca firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów (Skoda, SEAT)

Miejsce pracy: Opole

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie; umowa o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń
  • miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

Opis stanowiska:

  • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
  • odpowiedzialność za powierzony magazyn części, stany magazynowe, lokalizacje i opisy
  • ewidencja obrotu części, nadzorowanie zleceń oraz przepływu części i materiałów
  • przyjmowanie dostaw części, prowadzenie dokumentacji powiązanej
  • zamawianie części zamiennych
  • samokształcenie w zakresie nowości produktowych i technologicznych
  • uczestnictwo w szkoleniach

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane mechaniczne)
  • doświadczenie w zakupie części zamiennych i prawidłowego doboru części
  • znajomość branży motoryzacyjnej w sektorze samochodów osobowych (preferowane doświadczenie zawodowe na proponowanym stanowisku lub w dziale części zamiennych)
  • dobra znajomość obsługi komputera (korzystamy z programów: AutoStacja 3, AutoTeam, Word, Excel itp.)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • motywacja do osiągania założonych celów
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • uczciwość, odpowiedzialność, systematyczność i punktualność
  • umiejętność pracy w zespole oraz pełen profesjonalizm w obsłudze klienta

Osoby zainteresowane ofertą, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji, zawierającej CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres e-mail:

praca@lellek.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 25 listopada 2015 r. (Dz.U. Nr 2015, poz. 2135 ze zm.)"

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?

Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.