Aktualności

Das WeltAuto. Pewny wybór.

Szukasz samochodu sprawdzonego pod względem technicznym i bez ukrytych wad? Stawiasz na prawdziwy przebieg i gwarancję po zakupie? Dobrze trafiłeś!

Gwarancja, Pewna historia i przebieg, Sprawdzony stan techniczny

Skorzystaj z oferty gwarancji Das WeltAuto, stanowiącej ubezpieczenie pokrycia kosztów napraw awarii samochodów kupionych w programie Das WeltAuto.

Gwarancja Das WeltAuto to:

  • ochrona przed nieoczekiwanymi wydatkami po upływie gwarancji fabrycznej,
  • kompleksowa obsługa w salonie,
  • uproszczone procedury przy zgłaszaniu i rozliczaniu szkód,
  • fachowe i profesjonalne naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen, SEAT, Škoda, na terenie krajów Unii Europejskiej wraz z Norwegią i Szwajcarią,
  • naprawy wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

W Das WeltAuto przeprowadzamy szczegółową weryfikację historii samochodów, dzięki czemu znamy ich faktyczny przebieg i pochodzenie. Programem Das WeltAuto objęte mogą zostać wyłącznie samochody, które posiadają udokumentowaną historię przeglądów i napraw w ASO. 

Sprawdzamy dokładnie każdy szczegół w książce serwisowej auta i weryfikujemy wszelkie nieścisłości. W ostatnim etapie kontroli samochody sprawdzane są przez specjalistów z autoryzowanych serwisów Grupy Volkswagen, którzy weryfikują zgodność dokumentacji auta z jego faktycznym stanem. Dzięki tak szczegółowej weryfikacji Klient może mieć pewność, że kupuje auto z prawdziwą historią i przebiegiem!

Każdy samochód objęty programem Das WeltAuto przechodzi rygorystyczny 117-etapowy test kontrolny, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom wyłącznie samochody w doskonałym stanie technicznym. 117-etapowy test Das WeltAuto to najbardziej rygorystyczny sprawdzian, jaki może przejść auto używane. Skonstruowany tak, aby zweryfikować każdy nawet najdrobniejszy element i działanie auta. 

Aby weryfikowany samochód został objęty programem Das WeltAuto, wszelkie wykryte podczas testu usterki muszą zostać usunięte przy użyciu oryginalnych części w autoryzowanym serwisie. 

FAQ

Jak sprawdzić auto używane przed zakupem? Czytaj więcej...

Jak odbyć jazdę próbna? Czytaj więcej...

Co kupić? Diesel czy benzyna? Czytaj więcej...

Przedni, tylny czy 4x4? Czytaj więcej...

Wybieramy auto rodzinne. Czytaj więcej...

Odpalanie samochodu za pomocą kabli rozruchowych. Czytaj więcej...

Jak holować samochód? Czytaj więcej...

Jakie auta wybierają kobiety? Czytaj więcej...

 

Zapraszamy do Centrum Samochodów Używanych Lellek Opole!

Pn-Pt: 7:00 - 18:00

Sb: 8:00 - 14:00

T:  774007022 | @: uzywane@lellek.com.pl

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.