Aktualności

Nowy Salon ŠKODA OPOLE już otwarty!

Biel, przestrzeń, nowoczesny design - od dzisiaj tymi określeniami można posługiwać się w odniesieniu do nowo otartego Salonu ŠKODA.

 

Potężna przestrzeń obiektu pozwala nie tylko na ekspozycję w pasażu pełnej gamy modeli ŠKODA, lecz także w przemyślany sposób optycznie dzieli Salon na strefy sprzedaży, serwisu, działu części i recepcji. Stanowiska obsługi klienta zachęcają do swobodnego i komfortowego spotkania z doradcą.

Szeroka ekspozycja modeli ŠKODA to nie wszystko … powstała również strefa, w której klient sam może skonfigurować samochód, a w niej efektowna ścianka z wzornikami kolorów lakieru oraz ekspozycja felg. Kusząco prezentuje się także ekspozycja oryginalnych akcesoriów ŠKODA, a także nietuzinkowa kolekcja akcesoriów rowerowych.

ŠKODA LELLEK OPOLE oferuje pełen zakres usług - od sprzedaży nowych i używanych samochodów osobowych, poprzez ich serwisowanie, przeprowadzanie rozliczeń i napraw blacharsko - lakierniczych, sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów, aż po ofertę finansowo - ubezpieczeniową.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu!

 

 
 

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.