Aktualności

Walentynkowe autolove w Salonach Grupy LELLEK!

Pokochaj wybrany model samochodu i spędź z nim weekend w Sopocie z najbliższą Ci osobą!

 

W dniach 12-17 lutego uzasadnij swoją miłość do wybranego modelu samochodu marek SKODA, SEAT lub Volkswagen w wybranym Salonie Grupy LELLEK w Opolu, Gliwicach lub Kędzierzynie- Koźlu.

Wykonaj jazdę próbna lub wypełnij formularz konkursowy, napisz niebanalne wyznanie miłosne i przypnij je do wybranego modelu lub zamieść w wyznaczonej urnie.

.... a teraz już tylko czekaj na nasz telefon!

Najpiękniejsza walentynka zostanie nagrodzona dwuosobowym weekendowym wyjazdem do SPA w Sopocie za kierownicą wybranego modelu.

Na wszystkich uczestników konkursu czekają walentynkowe łakocie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.