Aktualności

SKODA LELLEK OPOLE leaderem w Polsce!

Rok 2017 był niesamowitym rokiem zmian, przebudowy i wreszcie wielkiego otwarcia nowego Salonu SKODA w Opolu. Dziękujemy, że byli i są Państwo z nami! Nasze wspólne wysiłki doceniła SKODA, która przyznała naszemu Salonowi nagrodę "Przyspieszenie roku 2017". Osiągnęliśmy największy sukces w kraju!

 

 

SKODA LELLEK OPOLE została uhonorowana tytułem "Przyspieszenie roku 2017".
Pod uwagę jury brało progres w kilku obszarach porównując wskaźniki roku 2016 do 2017.

Jak dobrze Państwo pamiętają, w ubiegłym roku borykaliśmy się z przebudową i rozbudową Salonu SKODA w Opolu. Nasz Salon z ciasnej przestrzeni zmienił się w jedną z największych powierzchni ekspozycyjnych w Europie. Zyskaliśmy na wyglądzie, komforcie obsługi klienta i poprawieniu jakości obsługi poprzez wzmocnienie personalne załogi.

To dzięki Państwa wyrozumiałości, niezachwianym zaufaniu i sympatii udało nam się osiągnąć tak wiele! 

Dziękujemy i zapraszamy - jesteśmy dla Państwa!

 

 

 

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.