Aktualności

DZIEŃ dla KOBIET w LELLEK GLIWICE

Salony LELLEK GLIWICE zapraszają na wyjątkowy DZIEŃ dla KOBIET! Tylko w czwartek, 8 marca 2018, w salonach LELLEK GLIWICE dla wszystkich Pań (i nie tylko) przygotowaliśmy wiele niespodzianek.

 

Coś dla niej...

            Jeździsz samochodem marki SKODA, SEAT, AUDI lub VOLKSWAGEN? Przyjdź do salonów LELLEK GLIWICE na darmową kawę i ciasto, a my w tym czasie umyjemy Twój samochód i zrobimy przegląd układu hamulcowego!

            Chcesz dołączyć do grona posiadaczek samochodów marek SKODA, SEAT, AUDI lub VOLKSWAGEN? Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę i zabierzemy Cię na jazdę próbną wymarzonym modelem.

 

I dla niego…

            Wstąp do kwiaciarni LELLEK Gliwice po kwiatowy upominek dla swojej drugiej połówki.

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.