Aktualności

Rowerowy Dzień Dziecka - 2 czerwca!

SKODA LELLEK OPOLE zaprasza na rodzinny piknik rowerowy. W programie: przejażdżka szlakiem rowerowym nasyconym niespodziankami, treningi pod okiem specjalistów, miasteczko ruchu drogowego, dmuchańce, wykopalisko dinozaurów, ścianka wspinaczkowa i jak zawsze coś dla łakomczuchów... Spędźcie ten wyjątkowy dzień z nami! :)

 

 

Wszystkich śmiałków zachęcamy do pokonania proponowanych przez nas tras rowerowych.* Trasy liczą odpowiednio 12,5 km lub trochę dłuższa 23,5 km. Podczas pokonywania małej lub dużej pętli natraficie na łącznie dwa (mała pętla) lub trzy (duża pętla) punkty SKODA LELLEK OPOLE. W punktach tych czekają na Was niespodzianki:

                                1. Zostań małym Robin Hoodem - strzelanie z łuku

                                2. OSP Żelazna od kuchni - zwiedzanie straży, przymierzanie sprzętu strażackiego, strzał do celu strumieniem wody

                                3. Śluza wodna w Dobrzeniu Wielkim -  zwiedzanie z przewodnikiem

Odwiedzenie każdego z punktów pozwoli na zdobycie jednej pieczątki odbitej na karcie Rowerowego Dnia Dziecka. Zdobycie min. dwóch punktów pozwoli na otrzymanie oryginalnych akcesoriów SKODA. Odbiór akcesoriów odbywa się w Dzale Części SKODA LELLEK OPOLE.

START i META w SKODA LELLEK OPOLE, ul. Opolska 2c.

 

Powalcz o nagrody!

 

 

* Przejazd proponowanym szlakiem rowerowym odbywa się na własną odpowiedzialność i z wykorzystaniem własnego sprzętu rowerowego. Trasa niezabezpieczona. Każdy osoba decydująca się na pokonanie proponowanej trasy zobowiązuje się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

 

 

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.