Aktualności

SEAT Arona

Samochód, który podkreśli Twój charakter!

Jedne z najlepszych osiągów w segmencie, podkreślenie indywidualnego charakteru samochodu i imponująca przestrzeń! To samochodów dla ludzi, którzy nie boją się iść pod prąd i podejmują własne decyzje! Nowy crossover SEAT Arona został wyróżniony w prestiżowym konkursie Red Dot Design – otrzymał nagrodę za najlepszy design 2018 roku! Ostre przetłoczenia, dynamiczne linie, zwarta sylwetka, bogactwo detali – to wszystko zadecydowało o przyznaniu Aronie prestiżowej nagrody.

Czym się wyróżnia prócz powalającego designu?

  • wyprzedzanie jest dużo łatwiejsze dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu dostępnemu już od 2000 obr/min, co przekłada się na bezpieczeństwo czynne
  • niskie zużycie paliwa dzięki koncepcji A0 MQB oraz ofercie 3-cylindrowych silników
  • możliwość podkreślenia indywidualnego charakteru swojego samochodu - dowolne połączenie kolorów nadwozia i dachu
  • oświetlenie ambientowe z wyborem kolorów tworzy wyjątkową atmosferę, a pełne światła LED podkreślają linię nadwozia i gwarantują doskonałe oświetlenie drogi
  • atrakcyjne oferty finansowania oraz możliwość skorzystania z programu Korzystna Przesiadka - rabat aż do 4000 zł oraz udział w Programie Lojalnościowym, w którym możesz zyskać nawet 6% na nowy samochód!

Dynamiczny wygląd sprawia, że nie da się przejść obojętnie koło samochodu. Umów się na ekscytującą jazdę próbną wybierając jedną z trzech proponowanych w naszym salonie tras!

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.