Aktualności

Lellek Gliwice partnerem PKO Silesia Marathon 2018

W dniu 7.10.2018r odbędzie się jubileuszowa X edycja PKO Silesia Marathonu z metą na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W tym roku organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji w postaci prawie 10 tysięcy biegaczy biorących udział w maratonie oraz półmaratonie.

Trasa samego maratonu będzie przebiegała ulicami aż czterech miast: Katowice, Siemianowice, Mysłowice, Chorzów. Wszystko ulokowane wokół takich atrakcji jak Muzeum Śląskie, Strefa Kultury, Spodek, NOSPR, Park Śląski, Dolina Trzech Stawów, Nikiszowiec, Szopienice oraz meta na świeżo wyremontowanym Stadionie Śląskim.

Miło nam poinformować, że gliwicka część rodziny „Lellek” - została oficjalnym partnerem wydarzenia. Dzięki temu będziemy promować pod „banderą” Lellek cztery nasze marki: Audi, Volkswagen (+ Volkswagen Użytkowe), SKODA oraz SEAT.

Oprócz ekspozycji na starcie, trasie i mecie biegu, samochodach prowadzących kolumnę biegaczy - fundujemy dwie nagrody:

  1. Dla uczestnika maratonu - użyczenie samochodu na 42 dni
  2. Dla uczestnika półmaratonu - użyczenie samochodu na 21 dni.

W związku z tym wydarzeniem - zapraszamy do udziału wszystkich biegaczy - a na pewno wśród nas jest wielu takich. Chcielibyśmy stworzyć drużynę „Lellek” z osób, które wezmą udział w maratonie lub półmaratonie, czyli w pierwszym przypadku dystans 42 kilometrów i 195 metrów, a w drugim przypadku 21 kilometrów i 95,5 metra.

Bądź zatem jak ateński posłaniec Filippiades, który przebiegł dystans po zwycięskiej dla Grecji bitwie z Persją, z Maratonu - do Aten, obwieszczając zwycięstwo Greków.

Bądź zwycięzcą niezależnie od czasu, który osiągniesz! ;-)

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.