Aktualności

Świąteczna sesja w LELLEK KOŹLE

W czwartek, 6 grudnia, pomocnicy Świętego Mikołaja z salonu SKODA LELLEK KOŹLE zapraszają na wyjątkową minisesję dla najmłodszych. 2 zdjęcia w wersji elektronicznej wykonane w świątecznej atmosferze będą miłą pamiątką na lata!

Przygotuj się do sesji:

- umów się telefonicznie bądź mailowo na konkretną godzinę:77 540 11 07, marketing.kozle@lellek.com.pl
(w przypadku e-maila potwierdzimy wolny termin w wiadomości zwrotnej),

-  6 grudnia przyjdź 5-10 minut wcześniej przed ustaloną godziną sesji,

- zadbaj o odpowiedni ubiór dziecka – tej jednej rzeczy nie zapewniamy! :-)

- zastanów się, czy nie chcesz skorzystać z promocyjnych tego dnia usług serwisowych – dolewki zimowego płynu do spryskiwaczy, sprawdzenia stanu bieżnika, ustawienia świateł, sprawdzenia stanu piór wycieraczek. Tego dnia możemy również nieodpłatnie sporządzić kalkulację wartości Twojego samochodu. Chcesz skorzystać? Zgłoś to podczas umawianiu terminu sesji!

Pojedyncza sesja trwa 15 minut i odbywa się w godzinach 8:00-18:00 w salonie SKODA LELLEK KOŹLE przy ul. Chrobrego 25 w Kędzierzynie-Koźlu. Ilość miejsc jest ograniczona! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.  

Zdjęcia wykonywane są przez profesjonalnego fotografa na tle świątecznej ścianki fotograficznej. Zdjęcie będzie można pobrać w dniu sesji z naszej galerii na facebooku: www.fb.com/LELLEKKOZLE (jeśli wyrazisz zgodę na publikację wizerunku swojej pociechy), bądź otrzymać mailem w ciągu 3-5 dni roboczych od dnia sesji.

Do zobaczenia! 

 

Dla najbardziej ciekawskich – garść zdjęć z mikołajkowej sesji zdjęciowej: jeszcze na surowo, bez obróbki. Miłego oglądania! - TUTAJ

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.