Aktualności

LELLEK KOŹLE DEALEREM ROKU 2018!

W Polsce działa 112 autoryzowanych salonów dealerskich SKODA.

Każdego roku stają one do konkursu, w którym ocenia się działania poszczególnych zespołów, zmierzające do pełnego  zadowolenia  klienta z obsługi w salonie i autoryzowanym serwisie.

W tym roku na podium stanął punkt dealerski SKODA LELLEK KOŹLE.

 

Wszystkich Klientów informujemy, że nie spoczywamy na laurach! Ciężko pracujemy, by jakość naszych usług była na coraz wyższym poziomie!

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.