Aktualności

SKODA NAPĘDZI ROWERY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU

Największy maraton Indoor Cycling w regionie już 16 marca!

Nawet 100 rowerów stacjonarnych, 5 godzin jazdy, 8 trenerów, a wszystko to przy muzyce na żywo – tak w dużym skrócie można zarysować plan na aktywne spędzenie marcowej soboty.

Studio Fitness WellFit oraz salon SKODA LELLEK KOŹLE zapraszają na wyjątkowe święto rowerów w ścisłym centrum miasta.

Wydarzeniom rowerowym towarzyszyć będą samochody marki SKODA, które chętnie dadzą się zabrać na jazdę testową.  

Miejsce wydarzenia: w zależności od ilości uczestników: Hala Sportowa Śródmieście, al. Jana Pawła II 29 bądź Studio Fitness WellFit, ul. Wojska Polskiego 16, Kędzierzyn-Koźle.

Aby zgłosić swój udział oraz żeby poznać szczegóły, kliknij tutaj: http://wellfit.com.pl/maraton-wellfit/

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.