Aktualności

Tak wiele za tak niewiele? Sprawdź jak prosta jest droga do nowego Volkswagena!

Marzysz o zmianie samochodu? Sprawdź jak prosta jest droga do nowego Volkswagena! Zostaw swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu i zyskaj dodatkowy rabat na nowy model. Golf może być Twój już za 553 zł miesięcznie* a Golf Variant dostępny jest już na 678 zł miesięcznie*

Zostaw swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu przy zakupie nowego i ciesz się pakietem korzyści:

Szybka i bezpłatna wycena dotychczaswoego samochodu na miejscu.

Minimum formalności, maximium korzyści

Dodatkowy rabat na nowy model:

  • UP! - do 1000 zł,
  • Polo, Golf, Touran, T-Roc, Tiguan  - do 2000 zł
  • Passat, Arteon, Sharan - do 3000 zł
  • Touareg - do 5000 zł

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegółowe warunki promocji 

lub sprawdź online listę modeli dostępnych od ręki w Volkswagen Lellek Opole

* Jeżeli na stronie jest podana rata miesięczna to stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej Kredyt EasyDrive wyliczonej dla wskazanych poniżej założeń. Ilekroć mowa jest o miesięcznym koszcie elementu wyposażenia opcjonalnego rozumie się przez to zwiększenie raty miesięcznej Kredyt EasyDrive wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń w wyniku wybrania dodatkowego elementu wyposażenia

Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,59%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 76143 zł, całkowita kwota do zapłaty 94298 zł, oprocentowanie zmienne 2,2%, całkowity koszt kredytu 18155 zł (w tym: prowizja 4207 zł, odsetki 5953 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 2875 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 5120 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1018 zł; rata finalna 45437 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.01.2019 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2018 i 2019 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.