Aktualności

Festyn rodzinny w LELLEK KOŹLE

Już 26 maja 2019 roku zapraszamy na wyjątkowy dzień otwarty na ul. Chrobrego 25 w Kędzierzynie Koźlu.

Warsztaty kulinarne dla dzieci, zdalne sterowanie samochodów, czy pokaz talentów, to jedynie mały ułamek atrakcji, które będą czekać na odwiedzających w kozielskim salonie SKODY już w najbliższą niedzielę.

W godzinach 12:00-18:00 zapraszamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych, którzy będą mieli okazję przetestować nowy model marki SKODA.

Niedzielna wizyta w salonie będzie też wyjątkową okazją na nieodpłatne sprawdzenie wartości posiadanego samochodu.

 

Obiecujemy niezapomniane wrażenia, już nie możemy się doczekać na coroczne majowe spotkanie z Wami!

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.