Aktualności

ROWEROWY DZIEŃ DZIECKA W LELLEK OPOLE - 8 czerwca

Mamy mnóstwo atrakcji dla dzieci... Małych i dużych :) Spędźcie ten wyjątkowy dzień z nami!

OPIS TRASY ROWEROWEJ

Zachęcamy wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas do przybycia na nasze wydarzenie na rowerach lub zabrania ich ze sobą! Wyznaczyliśmy do pokonania przyjemną, 12,5 kilometrową trasę rowerową 'wokół' salonów :)

Pętla zostanie oznakowana i w większośći prowadzić będzie przez spokojne polne drogi, które bezpiecznie pokonamy razem ze swoimi pociechami. Dodatkowo na szlaku znajdziecie dwa przygotowane przez nas punkty.

Odwiedzenie każdego z punktów pozwoli na zdobycie jednej pieczątki odbitej na karcie Rowerowego Dnia Dziecka. Zdobycie dwóch punktów pozwoli na otrzymanie oryginalnych akcesoriów. Odbiór akcesoriów odbywa się w Dziale Części SKODA i Volkswagen.

START i META w siedzibie LELLEK OPOLE, ul. Opolska 2c.

 

Na miejscu cały czas odbywać się będzie rodzinny piknik z wieloma atrakcjami i sytym poczęstunkiem. Zapraszamy do spędzenia tego dnia aktywnie z nami! :)

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.