Aktualności

Całkowicie nowy SUV w gamie produktowej ŠKODY

Crossover KAMIQ. Nowy SUV. Nowe perspektywy!

Całkowicie Nowy SUV ŠKODY łączy zalety SUV-a ze zwinnością kompaktu. Najnowocześniejsze systemy na pokładzie są odwzorowaniem idei Simply Clever.

ŠKODA KAMIQ to kolejny duży krok w udanej ofensywie produktowej marki. Robiące wrażenie wzornictwo, najnowocześniejsze funkcje wspierające kierowcę oraz liczne innowacyjne rozwiązania sprawiają, że KAMIQ spełnia potrzeby wymagających kierowców. Dodatkowe zalety to na pewno praktyczność, komfort, wyższy prześwit oraz podwyższona pozycja z SUV-a. Te cechy w połączeniu ze zwinnością i użytecznością auta kompaktowego sprawia, że miejski crossover ŠKODY jest idealny na co dzień oraz do różnych wyzwań.

>>>WIĘCEJ INFORMACJI

Skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie nowego modelu lub odwiedź nasz salon w Opolu na ul. Opolskiej 2c!

+48 77 400 70 01

salon.skoda.opole@lellek.com.pl

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.