Aktualności

Na czym polega usługa DOOR 2 DOOR?

Sprawdź, jak możesz skorzystać z tego rozwiązania w serwisach grupy Lellek.

Dzięki usłudze DOOR 2 DOOR możesz skorzystać z usług naszych autoryzowanych serwisów bez konieczności wychodzenia z domu. Po samochód (w dowolne wskazanie przez Ciebie miejsce) podjadą nasi specjaliści, jednocześnie oszczędzając Twój czas!

 

Kiedy warto skorzystać z usługi DOOR 2 DOOR?

Obecna sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że czasem nie możemy, bądź nie chcemy opuszczać miejsca zamieszkania. Część z klientów pracuje w godzinach funkcjonowania naszych serwisów i żeby stawić się w serwisie - muszą zwalniać się z pracy. Rozumiemy wszystkie potrzeby naszych klientów i dopasowujemy się do nich!

 

Teraz wystarczy zadzwonić pod numer wybranego punktu serwisowego (kontakt poniżej), bądź uzupełnić formularz kontaktowy. To wystarczy, by zamówić usługę DOOR 2 DOOR. po samochód, który wymaga wizyty w warsztacie przyjedziemy pod wskazany adres. Po wykonanej usłudze odstawimy w dowolne miejsce! Za usługę rozliczymy się bezgotówkowo, stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Z usługą Door 2 Door (nawet jeśli nie masz czasu bądź możliwości osobiście stawić się u nas):

- naprawisz usterki

- usuniesz szkody blacharsko-lakiernicze

- wykonasz przegląd

- skorzystasz z promocyjnych usług w ograniczonym okresie ich obowiązywania(np. Jesienny Pakiet Lellek)

- wymienisz opony na czas (sprawdź, kiedy należy to zrobić)

 

Nie odwołuj wizyty, jeśli przebywasz w kwarantannie, nie chcesz, bądź nie możesz wyjść z domu. W dniu umówionej wizyty pojawiły się inne, pilne obowiązki – skontaktuj się z nami i umów termin naszego przyjazdu po Twoje auto. Czekamy!

KONTAKT W CELU UMÓWIENIA WIZYTY DOOR 2 DOOR: 

VW Opole    VW Koźle

ŠKODA Opole     ŠKODA Koźle

SEAT Opole

Audi Opole

 

FORMULARZ ONLINE  (skontaktujemy się, by ustalić szczegóły!)