Aktualności

Mamy SEAT-y dostępne od zaraz!

Tak to prawda! Dostępne od ręki, bez długiego czasu oczekiwania, z dopasowanym finansowaniem, dla osoby prywatnej i dla przedsiębiorcy!

Wyjątkowa dostępność

W salonie SEAT LELLEK OPOLE mamy aktualnie dostępnych około 40 samochodów, głównie modele: nowy SEAT Leon oraz SEAT Tarraco w różnych konfiguracjach. Dostępna od zaraz jest również nowa Ibiza FR, którą można przetestować umawiają się na jazdę próbną w naszym salonie +48 77 400 70 75.

Dopasowane finansowania

W zależności od potrzeb Klientów mamy do wyboru różne opcje finansowania np. KREDYT MOC NISKICH RAT, w ramach którego SEAT dostępny jest jak w abonamencie. Idealna oferta dla osób, które chcą znaczenie obniżyć ratę lub wkład własny i zachować elastyczność na koniec umowy. W takim finansowaniu spłacasz przewidywaną utratę wartości, a nie cały samochód, dzięki czemu Twoja rata jest niższa niż w klasycznym finansowaniu. Możesz wziąć kredyt nawet na 48 rat, z wkładem własnym od 0% do 30%.

Zależy Ci na niskiej racie? Jesteś gotowy na zwrot auta po zakończeniu umowy? Nie masz wkładu własnego, ale potrzebujesz teraz samochód? Chciałbyś wymieniać auto co 3 - 4 lata bez opłaty wstępnej? Nie prowadzisz firmy i jesteś osobą prywatną? W takim razie oferta LEASINGU KONSUMENCKIEGO jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb! To leasing dla osoby prywatnej na okres finansowania 36 lub 48 rat.

Oferta specjalna dla grup zawodowych!

W SEAcie nadal obowiązują rabaty dla wybranych grup zawodowych. Oferty specjalnie mamy dla osób pracujących w wymienionych zawodach: duchowieństwo, rolnik, taksówkarz, kurier, lekarz, farmaceuta, stomatolog, pielęgniarka, nauczyciel, prawnik, architekt, dziennikarz, górnik, marynarz, pilot, pracownicy służb mundurowych oraz korpusu dyplomatycznego, emeryci i renciści. Wybierz SEAT-a , który odpowiada Ci najbardziej i zapytaj o ofertę https://bit.ly/3gsG07r

  • Mamy SEATy
    Mamy SEATy
  • Nowa Ibiza
    Nowa Ibiza