Aktualności

Całkiem nowa ŠKODA Fabia

Daj nam 1 minutę, a przekonamy Cię, że FABIA czwartej generacji to samochód dla każdego.

Ekonomiczna i dynamiczna

Pod maską nowej ŠKODY Fabia kryją się nowoczesne silniki MPI i TSI o doskonałej wydajności. Przy niskim spalaniu, zapewniają ekscytujące wrażenia z jazdy. Co odczuwalne od razu - czeski producent zadbał o wzmocnienie i dopracowanie aerodynamiki nowego hatchbacka.

Kompaktowa ale przestronna

FABIA, dzięki kompaktowym wymiarom, idealnie nadaje się do manewrowania po mieście i parkowania nawet w ciasnych przestrzeniach. W środku jest jednak dużo miejsca dla pasażerów i bagażu. Dzięki bagażnikowi o pojemności 380 litrów FABIA doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych zakupów.

Bezpieczna

ŠKODA FABIA jest wyposażona w szereg nowoczesnych systemów bezpieczeństwa i wspomagania. Może kryć w sobie łącznie do dziewięciu poduszek powietrznych. Dodatkowo: sztywna konstrukcja nadwozia sprawia, że jest to jeden z najbezpieczniejszych samochodów w swojej klasie. Idealnie nadaje się do przewożenia dzieci, oferując trzy siedzenia wyposażone w zaczepy ISOFIX. 

Simply Clever, czyli po prostu mądrze

Szeroką gamę funkcji najnowszej generacji FABII uzupełniają zarówno znane, jak i zupełnie nowe detale Simply Clever. FABIA zachwyca szczegółami, takimi jak nowy wyjmowany uchwyt na kubki lub podwójne kieszenie z tyłu przednich siedzeń, idealne do przechowywania niezbędnych w podróży drobiazgów.

Chcesz przetestować Nową ŠKODĘ FABIA? Skontaktuj się z najbliższym salonem  ŠKODY (sprawdź nasze lokalizacje) lub uzupełnij formularz: www.jazdy-testowe.pl.