Aktualności

Gramy z WOŚP dla okulistyki dziecięcej!

Drodzy Klienci Grupy LELLEK, co roku udaje nam się skutecznie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jednak bez Was nie byłoby to możliwe! Dlatego wzorem ubiegłych lat, zachęcamy Was gorąco do licytacji. To wyjątkowa okazja, gdy możemy zagwarantować: każdy wygra! Satysfakcję i moc współtworzenia wspaniałego przedsięwzięcia :)

Poniżej znajdujdują się informacje na temat naszych aukcji na rzecz WOŚP wraz z linkami do serwisu Allegro.

Audi A4 Limousine na weekend (pełny zbiornik paliwa). 

Voucher upoważnia osobę, która zaoferuje podczas licytacji najwyższą kwotę do najmu samochodu Audi A4 na cały weekend. Samochód będzie czekał na osobę wygraną z pełnym zbiornikiem paliwa w Audi Lellek Opole. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakończenia licytacji, a data wypożyczenia auta jest ustalana indywidualnie z wygraną osobą. Weekend oznacza wynajem auta od piątku (godzina 16:00) do poniedziałku rano (godzina 10:00). Limit kilometrów do wykonania: 500. Samochód będzie zatankowany do pełna, nie musi być zwrócony z pełnym zbiornikiem paliwa.

Osoba, która zaproponuje największą kwotę proszona jest o kontakt z Kierownikiem Działu Sprzedaży: @: wojciech.czech@lellek.com.pl T: 77 400 70 45

Przejdż do licytacji >>>

Volkswagen ID.3/ID.4 na weekend (pełne ładowanie).

Voucher upoważnia osobę, która zaoferuje podczas licytacji najwyższą kwotę do najmu samochodu ID.3 lub ID.4 (do wyboru) na cały weekend, samochód będzie czekał na osobę wygraną z pełną baterią w Volkswagen Lellek Opole. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakończenia licytacji, a data wypożyczenia auta jest ustalana indywidualnie z wygraną osobą. Weekend oznacza wynajem auta od piątku wieczora (godzina 17:00) do poniedziałku rano (godzina 9:00), termin nie dotyczy świąt i długich weekendów. Samochód będzie naładowany, nie musi być zwrócony z pełną baterią. Limit kilometrów do wykonania: 500.

Osoba, która zaproponuje największą kwotę proszona jest o kontakt Działem Marketingu firmy: @: anna.czarnecka@lellek.com.pl T: 77 400 70 00

Przejdź do licytacji  >>>

ŠKODA Enyaq na weekend (pełne ładowanie).

Voucher upoważnia osobę, która zaoferuje podczas licytacji najwyższą kwotę do najmu modelu Enyaqna cały weekend, samochód będzie czekał na osobę wygraną z pełną baterią w ŠKODA LELLEK OPOLE. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakończenia licytacji, a data wypożyczenia auta jest ustalana indywidualnie z wygraną osobą. Weekend oznacza wynajem auta od piątku wieczora (godzina 17:00) do poniedziałku rano (godzina 9:00), termin nie dotyczy świąt i długich weekendów. Samochód będzie naładowany, nie musi być zwrócony z pełną baterią. Limit kilometrów do wykonania: 500.

Osoba, która zaproponuje największą kwotę proszona jest o kontakt z Kierownikiem Działu Sprzedaży: @: monika.wiesner@lellek.com.pl T: 774007010

Przejdź do licytacji  >>>

Obsługa klimatyzacji samochodu ŠKODA (dezynfekcja, mycie parownika z uzupełnieniem czynnika chłodzącego).

Voucher upoważnia osobę, która zaoferuje podczas licytacji najwyższą kwotę, do realizacji usługi dezynfekcji klimatyzacji metodą czyszczenia parownika pod ciśnieniem, uzupełnienie środka chłodzącego (w razie potrzeby), bez wymiany filtra przeciwypyłkowego. Usługa zostanie wykonana w ASO Lellek Opole w indywidualnie ustalonym terminie. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od momentu zakończenia licytacji.

Osoba, która zaproponuje największą kwotę proszona jest o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy: @: bok@lellek.com.pl T: 801 535 535

Przejdź do licytacji  >>>

SEAT-a TARRACO na weekend (pełny zbiornik paliwa).

Voucher upoważnia osobę, która zaoferuje podczas licytacji najwyższą kwotę do najmu modelu SEAT TARRACO na cały weekend. Samochód będzie czekał na osobę wygraną z pełnym zniornikiem paliwa w SEAT LELLEK OPOLE. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od daty zakończenia licytacji, a data wypożyczenia auta jest ustalana indywidualnie z wygraną osobą. Weekend oznacza wynajem auta od piątku (godzina 16:00) do poniedziałku rano (godzina 10:00). Limit kilometrów do wykonania: 500. Samochód będzie zatankowany do pełna, nie musi być zwrócony z pełnym zbiornikiem paliwa.

Osoba, która zaproponuje największą kwotę proszona jest o kontakt z Kierownikiem Działu Sprzedaży: @: marta.sampolska@lellek.com.pl T: 77 400 70 00

Przejdź do licytacji  >>>

Wymiana oleju w silniku samochodu marki SEAT i dezynfekcja klimatyzacji (dezynfekcja, mycie parownika z uzupełnieniem czynnika chłodzącego).

Voucher upoważnia osobę, która zaoferuje podczas licytacji najwyższą kwotę, do realizacji usługi dezynfekcji klimatyzacji metodą czyszczenia parownika pod ciśnieniem, uzupełnienie środka chłodzącego (w razie potrzeby), bez wymiany filtra przeciwypyłkowego oraz wymianę oleju w silniku samochodu marki SEAT (do 5 litrów). Usługa zostanie wykonana w ASO Lellek Opole w indywidualnie ustalonym terminie. Voucher jest ważny przez 3 miesiące od momentu zakończenia licytacji.

Osoba, która zaproponuje największą kwotę proszona jest o kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy: @: bok@lellek.com

Przejdź do licytacji  >>>

Życzymy emocjonujących licytacji! :)