Aktualności

LELLEK znów w czołówce!

Po raz kolejny nasze salony uplasowały się na wysokich miejscach w corocznym rankingu salonów organizowanym przez tygodnik AutoŚwiat. Poniższe wyniki w pełni potwierdzają nasze firmowe motto: LELLEK - Przewaga dzięki jakości.

Już po raz siódmy tygodnik AutoŚwiat zorganizował Wielki Test Salonów Samochodowych. Tym razem przetestowano 315 salonów w całej Polsce (w tym 21 salonów Volkswagen i 21 salonów Skoda). Po raz kolejny salony grupy Lellek zajęły czołowe pozycje w rankingach.

Podobnie jak co roku test został przeprowadzony metodą "tajemniczy klient". Osoba z ramienia tygodnika AutoŚwiat wcielała się w rolę klienta zainteresowanego zakupem nowego samochodu. Do testu wybrano po 21 salonów z 15 marek. Poza wglądem i obejściem salonu tajemniczy klient oceniał przede wszystkim jakość i fachowość obsługi, w tym: sposób prezentacji samochodu, język używany przez sprzedawcę, czas oczekiwania na samochód oraz wiedzę na temat odpowiedniego modelu samochodu. Ponadto do oceny salonu zaliczała się także możliwość odbycia jazdy próbnej oraz sposób jej przeprowadzenia. Maksymalnie można było zdobyć 200 punktów z czego 50 przypało na organizację salonu, 100 na jakość obsługi oraz 50 na jazdę próbną.

Po zdobyciu 1 miejsca w 2005 i 2006 roku przez salon Skoda Auto Lellek, tym razem zdobyliśmy 2 miejsce wśród salonów VW (Lellek s.j.) oraz 3 miejsce (Auto Lellek Plus) wśród salonów Skoda otrzymując odpowiednio 194 oraz 185 punktów. W ogólnym zestawieniu wszystkich 315 przetestowanych salonów Volkswagen Lellek Opole zajął ex aequo 5 miejsce. Jakość obsługi klienta w naszych salonach zawsze była, i będzie atutem naszej firmy, a powyższe wyniki są jedynie potwierdzeniem naszych codziennych starań. Artykuł pojawił się w 28 numerze tygodnika AutoŚwiat (21 czerwca 2010), a także na stronie AutoSwiat.pl

Pliki do pobrania

  • 490.41 KB