COVID - INFO

Bezkontaktowy punkt serwisowy LELLEK Opole

Bezkontaktowy punkt serwisowy LELLEK Opole to miejsce, w którym możecie bezkontaktowo i bezpiecznie odstawić swój samochód na serwis.

Dbając o Państwa bezpieczeństwo przygotowaliśmy  osobną strefę samoobsługowego przyjęcia na serwis z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny.

Jak wygląda obsługa w BEZKONTAKTOWYM PUNKCIE SERWISOWYM LELLEK OPOLE?

1. Ustalenie terminu wizyty serwisowej.
    Doradca Serwisowy lub osoba umawiająca Klienta na serwis  informuje o możliwości bezkontaktowego przyjęcia samochodu do serwisu, ustala termin i formę przekazania samochodu, oraz ustala wstępny zakres usługi.

2. Przekazanie pojazdu do serwisu.

  • Klient informuje doradcę, że przyjechał do serwisu i oczekuje na przekazanie samochodu
  • Strony ustalają, w którym miejscu Klient decyduje się zostawić samochód (recepcja bezpośrednia lub parking). W przypadku recepcji, brama wjazdowa zostaje podniesiona w momencie jak Klient podjeżdża pod recepcję .
  • Klient pozostawia klucze w stacyjce lub innym ustalonym miejscu. Konieczny jest gest Klienta potwierdzający, że samochód jest gotowy do odbioru oraz Doradcy Serwisowego, że jest gotowy go odebrać.

3. Przyjęcie samochodu z oględzinami bez obecności Klienta.

  • Gotowe zlecenie z ustalonym zakresem, ewentualnymi rozszerzeniami, uwagami do stanu pojazdu przesyłamy Klientowi formą elektroniczną (z potwierdzeniem dostarczenia i odczytania wiadomości). 
  • Klient potwierdza zakres prac oraz uwagi i kosztorys drogą mailową.

4. Zwrot samochodu po zakończonym serwisie.

  • Klient zostaje poinformowany o zakończeniu usługi, kontroli i przygotowaniu samochodu do odbioru.
  • Doradca przesyła Klientowi proformę, którą należy opłacić i odesłać zwrotnie potwierdzenie dokonania przelewu.
  • Klient zostaje poinformowany o terminie odbioru samochodu, który Doradca Serwisowy odstawia w ustalone miejsce. Kluczyki oraz kopia zlecenia , którą Klient powinien podpisać znajdują się w recepcji  bezkontaktowego punktu serwisowego.

W recepcji znajduje się zdezynfekowany długopis, środek do dezynfekcji oraz komplet rękawiczek, z których mogą Państwo skorzystać.

Jesteś zainteresowany usługą?

SPRAWDŹ KONTAKT