COVID - INFO

Zamów samochód bez wychodzenia z domu.

Teraz to możliwe! Poznaj naszą ofertę samochodów nowych i używanych dostępnych od ręki, wybierz interesujący Cię model, a resztę powierz naszym fachowcom.

Choć wiele osób nie wyobraża sobie zakupu samochodu bez tradycyjnej wizyty w salonie, dotknięcia kierownicy, sprawdzenia twardości siedziska czy choćby odcienia lakieru w świetle dziennym, to zamówienie auta drogą internetową staje się coraz bardziej popularne.

Co przemawia na korzyść zamówienia online?

  • możliwość zapoznania się z pełną ofertą bez wychodzenia z domu
  • zminimalizowanie ryzyka narażenia siebie i naszych pracowników na utratę zdrowia
  • komfortowa obsługa i kontakt z naszymi specjalistami sprzedaży z pozycji własnego wygodnego fotela 
  • możliwość dostarczenia zakupionego samochodu pod same drzwi.

 

W Lellek Group wiemy jak zadbać o Twoje potrzeby i zapewnić Ci maksymalny komfort podczas poszczególnych etapów realizacji transakcji. Jak to robimy?

BOGATA OFERTA: na naszej witrynie znajdziesz wszystkie dostępne od ręki modele w 7 naszych lokalizacjach (Opole, Gliwice, Katowice 2x, Kędzierzyn-Koźle, Wrocław, Sopot). Obecnie dysponujemy ponad 1350 samochodami nowymi i używanymi, osobowymi i dostawczymy - każdy więc ma szansę znaleźć swój wymarzony model. Posłuż się filtrami w wyszukiwarce, poznaj szczegóły oferty i skontaktuj się ze sprzedawcą. Na Twoje życzenie prześlemy wideoprezentację wybranego samochodu.
Jeśli nie możesz odnaleźć interesującego Cię modelu nic straconego - zleć nam jego poszukiwanie!

>> WYSZUKAJ

JAZDA PRÓBNA: w trudnym czasie pandemii osoby zainteresowane jazdą testową przed zakupem samochodu mają możliwość skorzystania z opcji użyczenia samochodu (samodzielna jazda) lub jazdy z pilotującym pojazdem (doradca handlowy instruuje kierowcę poprzez system głośnomówiący z drugiego asystującego samochodu). Szczegóły i dostępność poszczególnych opcji należy zawsze ustalić z doradcą handlowym.

FORMALNOŚCI: wiemy jak sprawnie i szybko przeprowadzić Cię przez gąszcz dokumentacji. Począwszy od zamówienia samochodu przez wniosek o finansowanie, pakiet ubezpieczeń aż po fakturowanie - wszystko to jesteśmy w stanie zorganizować drogą mailową. Oszczędzasz czas i sam planujesz swój kalendarz - wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania z doradcą handlowym w celu finalizacji zakupu.

ODKUP SAMOCHODU / TRADE-IN: chciałbyś sfinansować zakup nowego samochodu jednoczesnym odkupem swojego starego pojazdu? W takim przypadku uzgodnij szczegóły z doradcą handlowym. Weryfikację techniczną samochodu przeprowadzimy w naszym serwisie, a odbiorem auta z Twojego garażu zajmą się nasi logistycy. 

REJESTRACJA: na Twoje życzenie możemy dokonać rejestracji zakupionego samochodu - Twój doradca handlowy zapozna Cię z dostępnością i szczegółami oferty.

DOOR TO DOOR: zakupiony samochód dostarczymy Ci na wskazany adres i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny przekażemy kluczyki oraz dokumenty. 

 

Zapraszamy do kontaktu!