Promocje serwisowe

AdBlue® w Twoim Audi!

AdBlue® to bezpieczny dla środowiska reduktor rozkładu w katalizatorze SCR (Selective Catalytic Reduction) szkodliwych dla środowiska tlenków azotu.

 
 
 

Oszczędność.

AdBlue® to płyn wspomagający procesy zachodzące w katalizatorze i z tego względu jego zużycie jest znacznie niższe niż zużycie paliwa – wynosi ok. 1,5 do 2,8 litra na 1000 km. Oznacza to, że kierowca, który przejeżdża rocznie 20 000 km, uzupełnia zbiornik AdBlue® mniej więcej 1,5-krotnie w ciągu roku.

 
 

Poste uzupełnianie.

Proces napełniania zbiornika jest bardzo podobny do procesu tankowania paliwa, przy czym należy dbać o to, aby zbiornik AdBlue® nie został w najmniejszym stopniu zanieczyszczony innymi płynami czy substancjami.

 
 

Niższe spalanie.

Korzystnym efektem ubocznym jest fakt, iż AdBlue® może wpływać na zmniejszenie zużycia oleju napędowego.

 
 

Korzyści dla środowiska.

AdBlue® w połączeniu z SCR oznacza większe ograniczenie emisji dwutlenku węgla niż konkurencyjne rozwiązania. Korzystając z AdBlue® dołączasz do rosnącej rzeszy kierowców, którzy świadomie i zgodnie z najnowszymi trendami dbają o środowisko naturalne.

 
 

Aktywność w niskich temperaturach.

Automatyczny system podgrzewania sprawia, że zaraz po uruchomieniu silnika AdBlue® osiąga odpowiednią temperaturę – nawet, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej -11°C.

 

O czym warto pamiętać?

  • Zbiornik AdBlue® uzupełniamy tylko oryginalnym AdBlue®.
  • Nigdy nie wlewamy AdBlue® do zbiornika paliwa.
  • Unikamy zanieczyszczenia zbiornika AdBlue®.
  • W przypadku rozlania AdBlue® należy szybko usunąć go ściereczką z dużą ilością zimnej wody. Skrystalizowany AdBlue® usuwamy gąbką i ciepłą wodą.
  • Nigdy nie wlewamy płynów przeciw zamarzaniu do zbiornika AdBlue®.
  • Wskaźnik ostrzegawczy na tablicy rozdzielczej pokazuje, za ile kilometrów należy uzupełnić zbiornik.

Serwis AdBlue®

Partner Serwisowy Audi sprawdzi, ile kilometrów możesz jeszcze przejechać i w razie potrzeby wskaże, że należy uzupełnić zbiornik AdBlue®. Pamiętaj – korzystanie z usług Partnerów Serwisowych Audi to gwarancja odpowiedniej diagnostyki, najwyższej jakości AdBlue® i prawidłowego uzupełnienia jego poziomu.

 
O szczególy zapytaj naszych doradców serwisowych - kontakt

 

 
 
 
 
 
 
×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.