Promocje serwisowe

Zimowa promocja kół Audi

Bezpiecznie pokonaj każdy zakręt!

Koła Audi zostały opracowane z wiodącymi producentami opon i odpowienio dostosowane do poszczególnych modeli Audi.

Aby każdy przejechany kilometr sprawiał Ci przyjemność, koła Audi są poddawane specjalnym testom (np. na odporność), które gwarantują ich wytrzymałość, nawet po przejechaniu tysięcy kilometrów!

Aby komfort i przyjemność jazdy stały się jeszcze bardziej realne - oferujemy rabat w wysokości 1 000 zł przy zakupie kompletu kół zimowych Audi.

O szczegóły zapytaj naszych doradców:
T: +48 77 400 70 31
czesci.audi.opole@lellek.com.pl

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.