Promocje serwisowe

Pakiet Przeglądów Serwisowych dla samochodów używanych Volkswagen

Promocja przeznaczona jest dla samochodów używanych. Akcja promocyjna trwa do 2020-06-30.
Akcja promocyjna może być zakończona przed tym terminem, ale o tym ewentualnie będziemy informować w oddzielnej korespondencji.
Jako samochód używany rozumiemy samochód, który w momencie wykupienia Pakietu Przeglądów Serwisowych USED CARS jest nie starszy niż 7 lat liczone od daty pierwszej rejestracji.

ZAKRES PAKIETU PRZEGLĄDÓW SERWISOWYCH

  • Obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów między międzyobsługowych (Long Life) wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Stacjach Obsługi danej marki – zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.
  • Materiały eksploatacyjne: olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG , filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe.

PAŃSTWA KORZYŚCI

  • Zyskują Państwo pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci VGP na terenie całego kraju.
  • Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych mają Państwo pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.
  • Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania przez Państwa pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego pakietu.
  • Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach sieci VGP, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.

PROMOCYJNY CENNIK PAKIETU

STANDARDOWY CENNIK PAKIETU

Chcesz wykupić pakiet lub dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi serwisami:

Opole: 77 400 70 71

Gliwice: 32 33 59 222

Koźle: 77 540 11 10

Biuro Obsługi Klienta (dla całej Grupy Lellek): 77 887 25 13

 

Pliki do pobrania