Promocje serwisowe

Pakiet Przeglądów Serwisowych dla samochodów używanych ŠKODA

Do 30.06.2020 obowiązują promocyjne ceny pakietów!

Oferta obowiązuje od 01.05.2020 do 30.06.2020

Promocja przeznaczona jest dla samochodów używanych. Akcja promocyjna trwa do 2020-06-30.
Akcja promocyjna może być zakończona przed tym terminem, ale o tym ewentualnie będziemy informować w oddzielnej korespondencji.
Jako samochód używany rozumiemy samochód, który w momencie wykupienia Pakietu Przeglądów Serwisowych USED CARS jest nie starszy niż 7 lat liczone od daty pierwszej rejestracji.

ZAKRES PAKIETU PRZEGLĄDÓW SERWISOWYCH

  • Obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów między międzyobsługowych (Long Life) wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Stacjach Obsługi danej marki – zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.
  • Materiały eksploatacyjne: olej zgodny ze specyfikacją danej marki, filtr oleju, olej przekładniowy do skrzyni DSG , filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe.

PAŃSTWA KORZYŚCI

  • Zyskują Państwo pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w Autoryzowanych Serwisach sieci VGP na terenie całego kraju.
  • Dzięki Pakietowi Przeglądów Serwisowych mają Państwo pełną kontrolę i przewidywalność kosztów serwisowania pojazdu.
  • Ewentualne wahania cen w trakcie użytkowania przez Państwa pojazdu nie wpływają w żaden sposób na cenę zakupionego pakietu.
  • Dzięki pełnej, udokumentowanej historii samochodu w autoryzowanych serwisach sieci VGP, jego wartość na rynku samochodów używanych będzie wyższa, a dzięki temu odsprzedaż auta bezproblemowa.

PROMOCYJNY CENNIK PAKIETU

 

Chcesz wykupić pakiet lub dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi serwisami:

Opole: 77 400 70 11

Gliwice: 32 33 59 212

Koźle: 77 540 11 10

Biuro Obsługi Klienta (dla całej Grupy Lellek): 77 887 25 11