Promocje serwisowe

Sposób na czyste powietrze w Twoim samochodzie!

O czym nie zapomnieć podczas przygotowywania do wakacyjnych wyjazdów?

Rezerwacja noclegu, zaplanowanie trasy, pakowanie to jednak nie wszystko. Ważne jest również przygotowanie do podróży w odpowiednim klimacie i czystym powietrzu. Zadbanie o nasz samochód i komfort całej rodziny podczas wyjazdów to powinien być jeden z ważniejszych punktów na Twojej liście.

Nie wyobrażamy sobie upalnego lata czy wyjazdów do zagranicznych kurortów bez klimatyzacji w samochodzie. Jest to standardowe wyposażenie w większości nowych samochodów. Każdy kierowca wie, że klimatyzacja poprawia komfort jazdy w upalne dni oraz usuwa zawilgocenie szyb, kiedy na zewnątrz jest dość zimno. I nasza wiedza o tym urządzeniu zwykle na tym się kończy.

Niepokój zaczyna się pojawiać, kiedy po włączeniu "klimy", szczególnie po długim jej nieużywaniu, wyczuwamy nieprzyjemny zapach pojawiający się we wnętrzu samochodu. Co też stało się w naszym układzie klimatyzacyjnym? Czy ten zapach jest tylko nieprzyjemny, czy też może być szkodliwy? Dla uspokojenia warto powiedzieć, że zjawisko to występuje w 50-60% samochodowych urządzeń klimatyzacyjnych.

Po uruchomieniu klimatyzacji do kabiny przez nawiew mogą dostać się bakterie, grzyby i inne mikroorganizmy. U wielu ludzi wywołują one nieprzyjemne reakcje alergiczne: kichanie, kaszel, łzawienie oczu i inne dolegliwości. Ponadto obecność mikroorganizmów powoduje powstanie niezdrowej woni we wdmuchiwanym do auta powietrzu (specyficzna woń "pleśni"). Dlatego bardzo ważna jest okresowa dezynfekcja układu klimatyzacyjnego w naszych autoryzowanych serwisach.

Co zyskujemy dzięki skorzystaniu z usługi w autoryzowanych serwisach Lellek w Opolu?  

  • skuteczne usuwanie grzybów i innych drobnoustrojów,
  • wykorzystanie oryginalnych części,
  • fachowcy znający budowę całego układu klimatyzacji,
  • świeżość układu odczuwalna latem oraz zimą,
  • zdrowe powietrze

Umów się na dezynfekcję klimatyzacji w naszych serwisach:

Serwis SKODA Opole

Serwis SKODA Kędzierzyn Koźle 

Serwis Volkswagen

Serwis SEAT

Serwis Audi