Promocje serwisowe

Program 5+ | Program rabatowy SEAT

Skończyła się 4-letnia gwarancja Twojego SEAT-a, a Ty nadal chciałbyś by wiernie Ci służył? Lubisz, kiedy Twój SEAT daje Ci poczucie niezawodności, a jednocześnie dbasz o swój portfel? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną, dzięki której bez problemu utrzymasz sprawność swojego SEAT-a pomimo mijających lat. W Programie 5+ koszty serwisu maleją wraz z wiekiem Twojego pojazdu. Możesz zyskać nawet aż do 30% zniżki na oryginalne części zamienne SEAT i ich wymianę.

 

NAJLEPSZE LATA WCIĄŻ PRZED TOBĄ I TWOIM SEAT-em.

 

Warto korzystać ze specjalistycznej wiedzy i doświadczenia Autoryzowanych Serwisów SEAT. Dzięki ich fachowości, a także zastosowaniu Oryginalnych Części SEAT Twój pojazd jest szybko i sprawnie utrzymywanyw dobrym stanie technicznym. Cenimy Twoje przywiązanie do marki SEAT, dlatego nagradzamy Twoją lojalność. Na dowód naszego uznania i dziękując za spędzone razem lata oferujemy Ci Program 5+.

 

                                                  

 

Mamy wszystko to, czego potrzebuje Twój SEAT.

 

Niektóre części ulegają z wiekiem naturalnemu zużyciu, ale ich cena wraz z kolejnymi urodzinami Twojego SEAT-a maleje. Sprawdź wykaz części podlegających rabatowaniu aż do 30% w ramach Programu 5+: 

 • tarcze, klocki i szczęki hamulcowe 
 • rozrządy
 • pompy wody
 • sprzęgła i koła zamachowe
 • filtry przeciwpyłkowe, oleju, powietrza i paliwa
 • świece zapłonowe i świece żarowe
 • paski napędowe (klinowe, wielorowkowe)
 • amortyzatory
 • przeguby i półosie napędowe
 • łożyska i piasty kół
 • pióra wycieraczek
 • akumulatory
 • tłumiki i filtry cząstek stałych

 

Przykłady cen Oryginalnych Części SEAT z rabatem w Programie 5+.

 

                                       

 

Szczegółowego doboru elementów pasujących do Twojego SEAT-a dokona nasz specjalista w Autoryzowanym Serwisie SEAT. Podane ceny aktualne na lipiec 2015. 

 

Przegląd Twojego starszego SEAT-a w Stacji Kontroli Pojazdów może być przyjemnością. Pierwszą wizytę w SKP każdy właściciel SEAT-a składa po 3 latach - jeszcze przed upływem gwarancji. Ale kolejnych wcale nie musisz się obawiać. Nasze Autoryzowane Serwisy SEAT profesjonalnie i niedrogo przygotują Twój pojazd do testu sprawności. Zapytaj swojego Doradcę Serwisowego na kiedy możesz się umówić. 

Oryginalne Części SEAT dają Ci gwarancję bezpieczeństwa, komfort podczas użytkowania i mają wyjątkowo długą żywotność. Zlecając ich wymianę w Autoryzowanym Serwisie SEAT otrzymujesz też dwuletnią gwarancję na całą usługę (części i robocizna) i naprawiany podzespół. A kiedy zdecydujesz się na zakup całkiem nowego SEAT-a wartość tego, którym jeździłeś, zaskoczy Cię pozytywnie dzięki regularnemu serwisowaniu w Autoryzowanych Serwisach SEAT.

 

 LELLEK GLIWICE | LELLEK OPOLE

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.