VOLKSWAGEN GROUP NEWS

Nowy Tiguan.

Doskonałość to dopiero początek. Poznaj go bliżej w salonach Lellek Opole i Lellek Gliwice!

Doskonałe pierwsze wrażenie.
Potem jest tylko lepiej. 

Onroad, offroad i online - Nowy Tiguan daje mnóstwo możliwości w każdych warunkach. Jego nowoczesne technologie i doskonałe właściwości jezdne będą wspierać Cię we wszytskich Twoich przedsięwzięciach. Nowy Tiguan spełnia obietnice, jakie daje pierwsze wrażenie. Zarówno w dynamicznej i eleganckiej wersji Highline jak i ze sportowym pakietem stylistycznym R-Line. 
 

Towarzysz każdej podróży. 
Przewodnik poza utartymi szlakami. 

Przyciągają ca wzrok stylistyka Nowego Tiguana zapowiada, do czego jest zdolny. Pakiet Offroad optycznie i funkcjonalnie podkreśla jego możliwości. Mocne silniki i napęd na wsyztskie koła 4MOTION ze zróżnicowanymi profilami jazdy, gwarantują optymalną kontrolę i maksymalną przyjemność z jazdy. Niezależnie od drogi, którą wybierzesz.  

 

Wyznacza trendy.
Taki ma styl. 

Mimo licznych zmian, wnętrze Nowego Tiguana nadal wygląda znajomo. Centralnym elementem ergonimicznie zaprojektowanego wnętrza jest środkowa konsola zwrócowna w stronę kierowcy.Umożliwia ona intuicyjną, wygodną obłsugę rozbudowanych funkcji Nowego Tiguana.

Duży panoramiczny, rozsuwany dach zapewnia przyjemne światło we wnętrzu i pozwala obserowwac niebo. Przedni, szklany segment można elektrycznie otwierać, unosić i opuszczać. Nawet jesli gwiazdy lub światła wielkiego miasta nie błyszczą dostatecznie intensywnie, diodowe podświetlenie dachu zapewni stonowane oświetlenie wnętrza.
 

Daje wolność i łączy ze światem.
Na Twoich warunkach. 

Dzięki usługom online również w podróży poczujesz się jak w domu. Połączone pod nazwą "Car-Net" technologie komunikacyjne sprawiają, ze codzienność staje się jeszcze przyjemniejsza i bardziej intrygująca. Za sprawą wygodnego w obsłudze ekranu dotykowego Nowy Tiguan dosatrcza multimedialnej rozrywki i aktualnych informacji. Więcej dowiesz się na stronie internetowej www.volkswagen-carnet.com

 

Daje przestrzeń.
I nowe możliwości. 

Podróż w nieznane, przewożenie sprzętu sportowego czy duże zakupy - cokolwiek planujesz, Nowy Tiguan jest na to przygotowany. Różne profile jazdy pozwalają dostosować napęd na wszystkie koła 4MOTION do dowolnego terenu i warunków atmosferycznych, a funkcje Easy Open oraz Easy Close znacznie ułatwiają korzystanie z bagażnika.  


 

 

Pobierz cennik i katalog Nowego Tiguana i sprawdź, jakie opcje pasują do Ciebie najbardziej.

 

 

Pliki do pobrania