VOLKSWAGEN GROUP NEWS

Przedpremiera Nowej Ibizy!

Wielkie hiszpańskie święto w Opolu! 22 kwietnia zapraszamy na plenerowy piknik na placu przed Salonem LELLEK w Opolu, ul. Opolska 2c, podczas którego w hiszpańskich rytmach zaprezentujemy Ibizę piątej generacji!


Drodzy miłośnicy SEAT-a!

Czeka nas niesamowita gratka i wielkie hiszpańskie święto. SEAT LELLEK jest jedynym dealerem od Poznania po Kraków, który ma możliwość zaprezentowania Wam, w formie przedpremierowego pokazu, niesamowitej Nowej Ibizy. 

Co nas czeka?

  • nowy model Ibiza!
  • studio fotograficzne 360 st.
  • nauka języka i pokazy tańca hiszpańskiego
  • "bądź jak Messi" - konkurs strzelecki dla młodych piłkarzy
  • liczne konkursy z nagrodami
  • degustacja wina hiszpańskiego
  • przekąski w stylu hiszpańskim

Gdzie?

  • plac przed Salonem LELLEK - Opole, ul. Opolska 2c

STARTUJEMY JUZ O 10:00!

Nie może Was zabraknąć!

 

      

 

 

 

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.