Salon sprzedaży - samochody osobowe

Kontakt

Nasz Dział Sprzedaży Lellek Opole jest do Twojej dyspozycji

Jędrzej Kłuskiewicz

Specjalista ds. sprzedaży

T: 77 400 70 61 w. 1202

M: +48 721 721 553

E: jedrzej.kluskiewicz@lellek.com.pl

Piotr Matyszok

Specjalista ds. sprzedaży

T: 77 400 70 61 w. 1131

M: +48 607 601 481

E: piotr.matyszok@lellek.com.pl

Krzysztof Szewczyk

Specjalista ds. sprzedaży

T: 77 400 70 61 w. 1115

M: +48 721 721 585

E: krzysztof.szewczyk@lellek.com.pl

Łukasz Jagusch

Specjalista ds. sprzedaży

T: 77 400 70 61 w. 1197

M: +48 721 721 580

E: lukasz.jagusch@lellek.com.pl

Anna Rospond-Czarnecka

Specjalista ds. marketingu

T: 77 400 70 61

M: +48 667 668 198

E:  anna.czarnecka@lellek.com.pl

Marcin Warzecha

Specjalista ds. sprzedaży

T: 77 400 70 61 w. 1211

M: +48 721 721 565

E: marcin.warzecha@lellek.com.pl

Tomasz Milczarek

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

T: 77 400 70 61

M: +48 721 721 552

E: tomasz.milczarek@lellek.com.pl

Adrian Wojtyński

Dział logistyki

T: 77 400 70 61

M: +48 721 721 566

E: adrian.wojtynski@lellek.com.pl

Natalia Kasperek

Asystentka Salonu

T: 77 400 70 61 w. 1144

E: natalia.kasperek@lellek.com.pl

Jacek Piotrowski

Kierownik działu sprzedaży

T: 77 400 70 61 w. 1206

M: +48 721 721 530

E: jacek.piotrowski@lellek.com.pl