części zamienne i akcesoria

Części zamienne i akcesoria

Wszystkie firmy Grupy Lellek dysponują magazynem części zamiennych i akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno oryginalne części zamienne i akcesoria, jak również akcesoria renomowanych marek dopasowane do konkretnych modeli samochodów. Oferujemy Państwu m.in.:

  • oryginalne części zamienne marek Porsche, Audi, Volkswagen, Skoda i SEAT (kilkadziesiąt tysięcy pozycji na stanie)
  • bogato zaopatrzone magazyny części zamiennych,
  • wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która chętnie pomoże i doradzi w doborze interesujących Państwa części,
  • atrakcyjne rabaty dla stałych odbiorców, a także sezonowe akcje rabatowe,
  • bogaty wybór oryginalnych akcesoriów (w tym odzieży, dodatków samochodowych, kosmetyków samochodowych, zabawek, rowerów, etc.) z markowych kataogów
  • możliwość zamawiania części przez nowoczesną platformę internetową PartsLink24.com oraz przez system PartsTeam (informacje w odpowiednich zakładkach)

Dane kontaktowe do poszczególnych działów części zamiennych znajdą Państwo w zakładce Kontakt w menu głównym.

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.