flota

Witamy w Dziale Flotowym!

Grupa LELLEK od lat z powodzeniem współpracuje z odbiorcami zbiorowymi oferując im samochody marki ŠKODA, Volkswagen, a także Porsche, Audi i SEAT. Jesteśmy lojalnym, rzetelnym i uczciwym partnerem dla ponad 35 000 firm w całej Polsce. Bogata oferta i najwyższe standardy obsługi Klienta Flotowego dają gwarancję stworzenia zawsze najlepszych, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań Państwa przedsiębiorstwa warunków handlowych.

Zapewniamy:

  • partnerstwo i indywidualne podejście -  Zachęcamy do współpracy z mobilnymi opiekunami Klienta Flotowego. Nasi fachowcy gwarantują dostęp do aktualnych ofert i promocji, służą Państwu wieloletnim doświadczeniem. Dla zapewnienia Klientom komfortu pracy oferujemy możliwość przygotowania oferty i jej kalkulacji w siedzibie Państwa firmy. Zapewniamy transport samochodów oraz prezentację wybranego modelu w miejscu wskazanym przez Klienta. Ostateczne warunki handlowe to zawsze wypadkowa Państwa oczekiwań, negocjacji i indywidualnych ustaleń.
  • dogodny system finansowania  -  Dzięki współpracy z Volkswagen Bank Polska oraz Volkswagen Leasing Polska zapewniamy naszym Klientom dostęp do szerokiego wachlarza ofert finansowania zakupu (CFM, Leasing, Kredyt, Gotówka) dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy, zarówno w przygotowaniu symulacji finansowania, wyboru ubezpieczeń, kompletowania dokumentacji jak i w późniejszym czasie trwania umowy.
  • program serwisowy  -  Wprowadzając nową jakość w serwisowaniu aut służbowych proponujemy dopasowane do Państwa potrzeb indywidualne umowy serwisowe honorowane w każdej z naszych 14 autoryzowanych stacji. Program serwisowy pozwala na pełną kontrolę kosztów wykonywanych serwisów i napraw, dostęp do przejrzystego cennika części zamiennych oraz wprowadza dogodny system rozliczeń (faktura zbiorcza). Firmom, które cenią sobie mobilność i sprawną organizację pracy udostępniamy na czas wizyty w serwisie nasz park samochodów zastępczych oraz opcję wynajmu długoterminowego.
  • likwidację szkód komunikacyjnych  -  Nasi specjaliści zapewniają sprawną likwidację szkód i szybki przebieg procesu napraw powypadkowych. Wyznaczony do obsługi indywidualny opiekun przygotowuje pełną dokumentację, udostępnia samochód zastępczy oraz pomaga w rozliczeniach z firmą ubezpieczeniową. Naszymi partnerami są Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy, Allianz, Hestia, PZU, Benefia oraz Generali.
  • doradztwo w zakresie zarządzania flotą  -  Przygotowane przez naszych doradców analizy i zestawienia umożliwiają fleet managerom optymalizację ponoszonych kosztów eksploatacyjnych i maksymalną ich kontrolę. Oferujemy także pomoc w zarządzaniu carparkiem w Państwa przedsiębiorstwie oraz kompleksową jego obsługę.
  • program flotowy ŠKODA BIZNES EKSPERT - tworzymy zespół ekspertów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowej obsługi na każdym etapie, zarówno zakupowym, jak i w okresie posprzedażowym. Biznes Ekspert to program stworzony przez markę ŠKODA oraz Volkswagen Financial Services, którego głównym założeniem jest pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie codziennego zarządzania flotą. Kooperacja długoletnich ekspertów rynku motoryzacyjnego daje dziś możliwość dostarczania firmom niezbędnych narzędzi, tj. aplikacje, systemy, raporty, dzięki którym właściciele mogą podejmować właściwe decyzje dotyczące użytkowania pojazdów. ŠKODA Biznes Ekspert to przede wszystkim opieka Biznes Eksperta, praktyczne szkolenia dla fleet managerów, bezpośrednie wsparcie eksperta ds. finansowania i skrojona na miarę polityka flotowa. 

Zapraszamy do współpracy!

 

DZIAŁ FLOTOWY LELLEK GROUP

Kędzierzyn- Koźle, ul. Bolesława Chrobrego 25

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SKODA
Dorota Chojnowska
Tel.: +48 77 482 22 22 wew. 101
Kom: +48 605 656 508
E-mail: dorota.chojnowska@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Volkswagen
Tomasz Milczarek
Tel.: M: +48 721 721 552
E-mail: tomasz.milczarek@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SKODA
Rafał Kasztelan
Kom.: +48 605 601 491
E-mail: rafal.kasztelan@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Audi
Maciej Stenzel
Kom.: +48 783 001 002
E-mail: maciej.stenzel@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SEAT
Piotr Pudło
Kom.: +48 606 281 904
E-mail: piotr.pudlo@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SKODA
Rafał Smulski
Kom.: +48 506 164 847 

E-mail: rafal.smulski@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SEAT
Daniel Nowak
Kom.: +48 669 000 889

E-mail: daniel.nowak@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Volkswagen
Kamil Stępień
Kom.: +48 726 726 207

E-mail: kamil.stepien@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Kierownik Sprzedaży Flotowej Audi
Piotr Figołuszka
Kom.: +48 663 000 683

E-mail: piotr.figoluszka@lellek.com.pl

Katowice, ul. Kościuszki 328

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Audi
Ewa Kuźnik
Kom.: +48 661 350 317
T: 32 446 20 11

E-mail: ewa.kuznik@lellek.com.pl