flota

FLOTA

Witamy w Dziale Flotowym!

Grupa LELLEK od lat z powodzeniem współpracuje z odbiorcami zbiorowymi oferując im samochody marki SKODA, Volkswagen, a także Porsche, Audi i SEAT. Jesteśmy lojalnym, rzetelnym i uczciwym partnerem dla ponad 35 000 firm w całej Polsce. Bogata oferta i najwyższe standardy obsługi Klienta Flotowego dają gwarancję stworzenia zawsze najlepszych, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań Państwa przedsiębiorstwa warunków handlowych.

Zapewniamy:

  • partnerstwo i indywidualne podejście -  Zachęcamy do współpracy z mobilnymi opiekunami Klienta Flotowego. Nasi fachowcy gwarantują dostęp do aktualnych ofert i promocji, służą Państwu wieloletnim doświadczeniem. Dla zapewnienia Klientom komfortu pracy oferujemy możliwość przygotowania oferty i jej kalkulacji w siedzibie Państwa firmy. Zapewniamy transport samochodów oraz prezentację wybranego modelu w miejscu wskazanym przez Klienta. Ostateczne warunki handlowe to zawsze wypadkowa Państwa oczekiwań, negocjacji i indywidualnych ustaleń.
  • dogodny system finansowania  -  Dzięki współpracy z Volkswagen Bank Polska oraz Volkswagen Leasing Polska zapewniamy naszym Klientom dostęp do szerokiego wachlarza ofert finansowania zakupu (CFM, Leasing, Kredyt, Gotówka) dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy, zarówno w przygotowaniu symulacji finansowania, wyboru ubezpieczeń, kompletowania dokumentacji jak i w późniejszym czasie trwania umowy.
  • program serwisowy  -  Wprowadzając nową jakość w serwisowaniu aut służbowych proponujemy dopasowane do Państwa potrzeb indywidualne umowy serwisowe honorowane w każdej z naszych 14 autoryzowanych stacji. Program serwisowy pozwala na pełną kontrolę kosztów wykonywanych serwisów i napraw, dostęp do przejrzystego cennika części zamiennych oraz wprowadza dogodny system rozliczeń (faktura zbiorcza). Firmom, które cenią sobie mobilność i sprawną organizację pracy udostępniamy na czas wizyty w serwisie nasz park samochodów zastępczych oraz opcję wynajmu długoterminowego.
  • likwidację szkód komunikacyjnych  -  Nasi specjaliści zapewniają sprawną likwidację szkód i szybki przebieg procesu napraw powypadkowych. Wyznaczony do obsługi indywidualny opiekun przygotowuje pełną dokumentację, udostępnia samochód zastępczy oraz pomaga w rozliczeniach z firmą ubezpieczeniową. Naszymi partnerami są Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy, Allianz, Hestia, PZU, Benefia oraz Generali.
  • doradztwo w zakresie zarządzania flotą  -  Przygotowane przez naszych doradców analizy i zestawienia umożliwiają fleet managerom optymalizację ponoszonych kosztów eksploatacyjnych i maksymalną ich kontrolę. Oferujemy także pomoc w zarządzaniu carparkiem w Państwa przedsiębiorstwie oraz kompleksową jego obsługę.

Zapraszamy do współpracy!

 

DZIAŁ FLOTOWY LELLEK GROUP

Kędzierzyn- Koźle, ul. Bolesława Chrobrego 25

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SKODA
Dorota Chojnowska
Tel.: +48 77 482 22 22 wew. 101
Kom: +48 605 656 508
E-mail: dorota.chojnowska@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Volkswagen
Łukasz Jagusch
Tel.: +48 77 400 70 00 wew. 0197
E-mail: lukasz.jagusch@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SKODA
Marcin Mrozik
Kom.: +48 783 838 387
E-mail: marcin.mrozik@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Audi
Maciej Stenzel
Kom.: +48 783 001 002
E-mail: maciej.stenzel@lellek.com.pl

Opole, ul. Opolska 2c

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SEAT
Julia Bartyla
Kom.: +48 661 662 432
E-mail: julia.bartyla@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SKODA
Rafał Smulski
Kom.: +48 506 164 847 

E-mail: rafal.smulski@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej SEAT
Mateusz Kurach
Kom.: +48 693 695 696

E-mail: mateusz.kurach@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Volkswagen
Kamil Stępień
Kom.: +48 886 525 578

E-mail: kamil.stepien@lellek.com.pl

Gliwice, ul. Portowa 2

Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Aleksandra Murawska
Kom.: +48 781 783 784

E-mail: aleksandra.murawska@lellek.com.pl

×
1Proszę wybrać markę
2 Wybierz salon
4 Podaj swoje dane

* To pole jest wymagane

Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu jest Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Opolu, ul. Opolska 2c, , wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000468176, NIP 9910374736, REGON 160105918. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane na zasadach określonych przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, żądania zaprzestania przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przekazywania tych danych innym podmiotom.

3 W czym możemy Ci pomóc?

Jakich usług sobie życzysz?
Na co jeszcze mamy zwrócić uwagę?

Dziękujemy
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą
aby potwierdzić datę wizyty.